ربات سرخطی بورس

نقد و بررسی آلبوم موسیقی نای نی - استاد حسن کسایی

آلبوم موسیقی نای نی - استاد حسن کسایی

محصول مورد نظر شما یعنی آلبوم موسیقی نای نی - استاد حسن کسایی در برند موسیقی بی‌کلام می باشد که شما برای خرید اینترنتی این محصول میتونید با مطالعه جزئیات و ویژگی ها و دیدن تصاویر این محصول رو خریداری کنید .

آلبوم موسیقی «نای نی» اجرا شده توسط استاد «حسن کسایی» است. این آلبوم به پاس نیم‌قرن تلاش هنری استاد کسایی گرداوری شده است. این آلبوم شامل ۱۳ قطعه از اجراهای استاد کسایی در دستگاه‌های ایرانی است. شور و شهناز، آواز ابوعطا، دستگاه همایون، آواز بیات اصفهان، دستگاه شور، دستگاه راست پنجگاه، مخالف سه ‌گاه، آواز بیات‌ترک، دستگاه همایون، دستگاه چهارگاه، آواز بیات‌ترک، آواز بیات اصفهان و بختیاری به‌ترتیب نام قطعات این آلبوم هستند. حسن کسائی در تاریخ 3 مهر 1307 در خانواده‌ای تاجرپیشه به دنیا آمد. وی که از کودکی علاقۀ زیادی به موسیقی داشت، از سن دوازده سالگی شروع به نواختن نِی کرد و در سن سیزده سالگی به مکتب استاد نوایی رفت. کسائی، در سن 20 سالگی نخستین اجرای تکنوازی نی خود را در دستگاه همایون در تئاتر اصفهان به صحنه برد و در سال 1329 برای اولین بار نی را به ارکستر برد و با ارکستر رادیو ارتش اصفهان همکاری خود را شروع کرد. در سال 1381 محمد جوادکسایی (فرزند حسن کسائی) کتاب «از موسیقی تا سکوت» را که حاصل نیم قرن تلاش موسیقای حسن کسائی است، با مقدمه بیژن ترقی به بازار کتاب عرضه کرد. «انجمن موسیقی ایران» این آلبوم را در دو حلقه سی‌دی منتشر کرده و در اختیار علاقه‌مندان قرار داده است.

ربات سرخطی بورس

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه آلبوم موسیقی نای نی - استاد حسن کسایی


ویژگی و مشخصات آلبوم موسیقی نای نی - استاد حسن کسایی

تصاویر برای آلبوم موسیقی نای نی - استاد حسن کسایی

 خرید اینترنتی با تخفیف ویژه آلبوم موسیقی نای نی - استاد حسن کسایی
 خرید اینترنتی با تخفیف ویژه آلبوم موسیقی نای نی - استاد حسن کسایی

برچسب های لازم برای آلبوم موسیقی نای نی - استاد حسن کسایی

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه آلبوم موسیقی نای نی - استاد حسن کسایی | خرید اینترنتی آلبوم موسیقی نای نی - استاد حسن کسایی | مشخصات و قیمت آلبوم موسیقی نای نی - استاد حسن کسایی |

آموزش طراحی سایت