ربات سرخطی بورس

نقد و بررسی دوربین دوچشمی نایت اسکای 28x110 MS

دوربین دوچشمی نایت اسکای 28x110 MS

محصول مورد نظر شما یعنی دوربین دوچشمی نایت اسکای 28x110 MS در برند دوربین دو چشمی و تک چشمی می باشد که شما برای خرید اینترنتی این محصول میتونید با مطالعه جزئیات و ویژگی ها و دیدن تصاویر این محصول رو خریداری کنید .

این سری از دوربین‌های دوچشمی، ابزاری فوق‌العاده دقیق برای استفاده عمومی و یا تخصصی با دقت بالا برای تماشای طبیعت، آسمان و دریانوردی هستند. این دو چشمی‌ها به علت شفافیت عالی و پایین بودن خطا رنگی از بهترین ابزارهای رصد آسمان به‌ویژه رؤیت هلال ماه است. رابط اتصال این دوربین‌ها بر روی میله مرکزی طراحی‌شده است که امکان استقرار پایدارتری را فراهم می‌سازد و اتصال بر روی انواع سه‌پایه را فراهم می‌سازد. فوکوس جداگانه برای هر چشمی، فوکوس بهتری را برای شما فراهم می‌سازد. رطوبت بالا و حتی باران صدمه‌ای به این دوربین‌ها نمی‌زند؛ جهت جلوگیری از ایجاد بخار و گردوغبار، در فضای بین عدسی‌های این دوربین گاز نیتروژن پرشده است. بر روی بدنه دوربین‌های دو چشمی معمولاً دو عدد که با علامت ضربدر از هم جدا می‌شوند نوشته‌شده است. عدد اول نشان‌دهنده میزان بزرگنمایی دوربین و عدد دوم نشان‌دهنده قطر عدسی شیئی. دوربین‌های دوچشمی که بانام شکاری، ارتشی یا صحرایی هم شناخته می‌شوند، درواقع برای مشاهده اجسام در فواصل دور با جزییات بیشتر به‌کاربرده می‌شود. ساختار این دوربین‌ها معمولاً از مجموعه عدسی و یک ساختار منشوری تشکیل‌شده است. ساختار منشوری این دوربین‌ها معمولاً بر دو نوع است؛ پرو یا روف. 

ربات سرخطی بورس

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه دوربین دوچشمی نایت اسکای 28x110 MS


ویژگی و مشخصات دوربین دوچشمی نایت اسکای 28x110 MS

تصاویر برای دوربین دوچشمی نایت اسکای 28x110 MS

 خرید اینترنتی با تخفیف ویژه دوربین دوچشمی نایت اسکای 28x110 MS

برچسب های لازم برای دوربین دوچشمی نایت اسکای 28x110 MS

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه دوربین دوچشمی نایت اسکای 28x110 MS | خرید اینترنتی دوربین دوچشمی نایت اسکای 28x110 MS | مشخصات و قیمت دوربین دوچشمی نایت اسکای 28x110 MS |

آموزش طراحی سایت