ربات سرخطی بورس

نقد و بررسی دوربین دوچشمی نایت اسکای 25X100 New

دوربین دوچشمی نایت اسکای 25X100 New

محصول مورد نظر شما یعنی دوربین دوچشمی نایت اسکای 25X100 New در برند دوربین دو چشمی و تک چشمی می باشد که شما برای خرید اینترنتی این محصول میتونید با مطالعه جزئیات و ویژگی ها و دیدن تصاویر این محصول رو خریداری کنید .

دوربین‌های دوچشمی که بانام شکاری، ارتشی یا صحرایی هم شناخته می‌شوند، درواقع برای مشاهده اجسام در فواصل دور با جزییات بیشتر به‌کاربرده می‌شود. ساختار این دوربین‌ها معمولاً از مجموعه عدسی و یک ساختار منشوری تشکیل‌شده است. ساختار منشوری این دوربین‌ها معمولاً بر دو نوع است؛ پرو یا روف. دوربین «25X100 New» محصول شرکت «نایت اسکای» است. دوربین‌های غول‌پیکر 100×25  برای رصد نواحی گسترده آسمان واقعاً بی‌نظیرند. شفافیت و کیفیت تصویر بسیار بالاست و برای رصد سحابی‌ها و کهکشان‌ها و اجرام گسترده عالی عمل می‌کنند. ویژگی مشخص این دوربین نسبت به دوربین‌های دوچشمی دیگر کیفیت اپتیکی بسیار بالا و متفاوت آن است. میدان دید در این دوربین‌ها بیشتر است و خطای رنگی به شکل قابل‌ملاحظه کاهش‌یافته است. شفافیت تصویر و کنتراست بالا در این دوربین باعث می‌شود اجرام بسیار کم‌نور به‌راحتی دیده شوند. برای استفاده از چنین دوربینی به سه پایه‌ای قوی احتیاج دارید. چنین دوربین‌های سنگینی بدون سه پایه قابل‌استفاده نیستند. زیرابه علت وزن زیاد و بزرگ‌نمائی بالا امکان مشاهده از درون آنها روی دست غیرممکن است. بر روی بدنه دوربین‌های دو چشمی معمولاً دو عدد که با علامت ضربدر از هم جدا می‌شوند نوشته‌شده است. عدد اول نشان‌دهنده میزان بزرگنمایی دوربین و عدد دوم نشان‌دهنده قطر عدسی شیئی. برخی از این دوربین‌ها دارای قابلیت زوم کردن هم هستند. کمیت اول به‌صورت دو عدد که با یک خط تیره از هم جداشده‌اند درج‌شده است. در این حالت رقم قبل و بعد از خط تیره به ترتیب نشان‌دهنده حداقل و حداکثر بزرگنمایی دوربین هستند. دوربین‌های دوچشمی با دهانه فراخ توانایی جذب نور بیشتری رادارند و در محیط‌های کم‌نور و برای رصد ستارگان عملکرد بهتری دارند.  

ربات سرخطی بورس

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه دوربین دوچشمی نایت اسکای 25X100 New


ویژگی و مشخصات دوربین دوچشمی نایت اسکای 25X100 New

تصاویر برای دوربین دوچشمی نایت اسکای 25X100 New

 خرید اینترنتی با تخفیف ویژه دوربین دوچشمی نایت اسکای 25X100 New

برچسب های لازم برای دوربین دوچشمی نایت اسکای 25X100 New

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه دوربین دوچشمی نایت اسکای 25X100 New | خرید اینترنتی دوربین دوچشمی نایت اسکای 25X100 New | مشخصات و قیمت دوربین دوچشمی نایت اسکای 25X100 New |

آموزش طراحی سایت