ربات سرخطی بورس

نقد و بررسی بانگو نینو مدل 3NT-HK

بانگو نینو مدل 3NT-HK

محصول مورد نظر شما یعنی بانگو نینو مدل 3NT-HK در برند پرکاشن می باشد که شما برای خرید اینترنتی این محصول میتونید با مطالعه جزئیات و ویژگی ها و دیدن تصاویر این محصول رو خریداری کنید .

بانگو «نینو» مدل «3NT» مناسب برای آموزش این ساز به کودکان و نوجوانان طراحی و عرضه شده است. این ساخت بدنه این بانگو از چوب درخت لاستیک استفاده شده است. چوب درخت Rubber  (درخت لاستیک) نوعی ‌چوب سخت با رنگ روشن و تراکم متوسط است. چوب لاستیک به‌عنوان چوبی سازگاربا محیط‌‌زیست شناخته می‌شود؛ زیرا این درختان در مزرعه برای تولیدات صنعتی کاشته می‌شوند. پوست این ساز از پوست‌ طبیعی بوفالوست. در پایه و طوقه‌ی این مدل از رنگ پودری پخته‌شده استفاده‌ شده است. این مدل بانگو برای آموزش بسیار مناسب و استاندارد است. امروزه بانگو یکی از نامی‌ترین سازهای کوبه‌ای لاتین به شمار می‌رود و می‌توان صدای آن را در همه‌ی سبک‌های موسیقی شنید . ضمناً این ساز در ایران به نام بینگو و بانگو معروف است. بانگو دو کاسه‌ی توخالی باروکشی از پوست است که به‌وسیله‌ی یک قطعه چوب به هم متصل شده‌اند . برای کشیدن پوست و ثبات در کوک از یک طوقه‌ی فلزی و چندپیچ قلاب استفاده می‌شود. با سفت کرن پیچ پوست کشیده می‌شود و می‌توان آن را به‌دلخواه کوک کرد. به طبل کوچک Macho ( بینگو) و به طبل بزرگ Hembra ( بانگو) گفته می‌شود. این ساز امروزه سازی جهانی محسوب می‌شود و می‌توان در تمامی موسیقی‌های جهان صدای آن را شنید، در ایران این ساز از محبوبیت خاصی برخوردار است و عضو جدانشدنی از موسیقی پاپ شده است.

ربات سرخطی بورس

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه بانگو نینو مدل 3NT-HK


ویژگی و مشخصات بانگو نینو مدل 3NT-HK

تصاویر برای بانگو نینو مدل 3NT-HK

برچسب های لازم برای بانگو نینو مدل 3NT-HK

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه بانگو نینو مدل 3NT-HK | خرید اینترنتی بانگو نینو مدل 3NT-HK | مشخصات و قیمت بانگو نینو مدل 3NT-HK |

آموزش طراحی سایت