ربات سرخطی بورس

نقد و بررسی کیت تمیز کننده اسپلوژی مدل SCL410

کیت تمیز کننده اسپلوژی مدل SCL410

محصول مورد نظر شما یعنی کیت تمیز کننده اسپلوژی مدل SCL410 در برند کیت تمیز کننده می باشد که شما برای خرید اینترنتی این محصول میتونید با مطالعه جزئیات و ویژگی ها و دیدن تصاویر این محصول رو خریداری کنید .

در بسته‌بندی مدل «SCL410» از سری محصولات «اسپلوژی» یک محلول تمیز کننده و یک دستمال میکروفایبر قرار گرفته است. کیت‌های‌ تمیز کننده یکی از رایج‌ترین راه‌ها برای پاک کردن صفحه نمایش انواع گوشی‌های موبایل، تبلت، لپ‌تاپ، مانیتور و دیگر لوازم از این قبیل هستند. شما می‌توانید با استفاده از محلول و دستمال موجود در این کیت صفحه نمایش گوشی موبایل، تبلت و دیگر لوازم از این قبیل خود را به خوبی تمیز کنید تا هیچ اثری از لک روی آن باقی نماند. برای این کار کافی است ابتدا مقدار مناسبی از محلول موجود در این کیت را روی صفحه نمایش گوشی موبایل یا تبلت‌تان اسپری کنید. سپس با استفاده از دستمال میکروفایبر موجود در بسته‌بندی سطح مورد نظرتان را به خوبی تمیز کنید تا هیچ لکه یا اثر انگشتی روی آن دیده نشود.

حجم محلول موجود در این کیت 12 میلی‌لیتر است. همچنین دستمال میکروفایبر این محصول همراه با یک پایه طراحی شده تا استفاده از آن آسان‌تر باشد. دستمال و محلول این کیت ابعاد کوچکی دارند. بنابراین شما می‌توانید آن‌ها را به سادگی داخل کیف خود قرار داده و همیشه همراهتان داشته باشید.

ربات سرخطی بورس

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه کیت تمیز کننده اسپلوژی مدل SCL410


ویژگی و مشخصات کیت تمیز کننده اسپلوژی مدل SCL410

تصاویر برای کیت تمیز کننده اسپلوژی مدل SCL410

 خرید اینترنتی با تخفیف ویژه کیت تمیز کننده اسپلوژی مدل SCL410

برچسب های لازم برای کیت تمیز کننده اسپلوژی مدل SCL410

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه کیت تمیز کننده اسپلوژی مدل SCL410 | خرید اینترنتی کیت تمیز کننده اسپلوژی مدل SCL410 | مشخصات و قیمت کیت تمیز کننده اسپلوژی مدل SCL410 |

آموزش طراحی سایت