ربات سرخطی بورس

نقد و بررسی صندلی ماساژور آرونت مدل RT-6910S

صندلی ماساژور آرونت مدل RT-6910S

محصول مورد نظر شما یعنی صندلی ماساژور آرونت مدل RT-6910S در برند ماساژور می باشد که شما برای خرید اینترنتی این محصول میتونید با مطالعه جزئیات و ویژگی ها و دیدن تصاویر این محصول رو خریداری کنید .

یک ماساژ اصولی در رفع خستگی‌ های ناشی از کار بسیار مفید خواهد بود. حال اگر این ماساژ توسط یک صندلی، آن هم در حالی که به موزیک مورد علاقه خود گوش می‌ دهید، انجام پذیرد، لذت‌ بخش‌ تر خواهد شد. صندلی ماساژ آرونت مدل RT-6910S با داشتن 2 عدد اسپیکر قدرتمند و پشتیبانی از فناوری بلوتوث این فرصت را می‌ تواند برای شما فراهم نماید. این دستگاه به 8 غلتک مجهز بوده که عملیات ماساژ، از قسمت گردن تا نشیمن گاه را به صورت سه بعدی (افقی، عمودی، جلو و عقب) برای شما انجام خواهد داد. کف پا نیز توسط 3 عدد رول ماساژ که در قسمت پایینی دستگاه تعبیه شده است، صورت می‌ پذیرد. این مدل به گرم کن سراسری مجهز بوده که در رفع خستگی و گرفتگی عضلات کمک فراوانی خواهد کرد. برنامه‌ صندلی گهواره‌ای (Rocking Chair) یکی دیگر از مزیت‌های این مدل به‌ شمار می‌رود که به ایجاد آرامش در حین ماساژ کمک می‌ نماید. این صندلی قادر به انجام حرکت کششی جهت رفع گرفتگی عضلات نیز هست. 2 عدد چرخ نیز در زیر این صندلی قرار گرفته که جابه‌ جایی این محصول را آسان‌ تر می‌ نماید. کنترلر این مدل به صورت دکمه‌ ای در نظر گرفته شده تا تمامی افراد برای استفاده از آن مشکلی نداشته باشند. این صندلی ماساژ دارای 6 برنامه‌ از پیش تعیین شده و همچنین قابلیت تنظیم 6 مدل برنامه‌ ماساژ به‌ صورت دستی را دارد.

ربات سرخطی بورس

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه صندلی ماساژور آرونت مدل RT-6910S


ویژگی و مشخصات صندلی ماساژور آرونت مدل RT-6910S

تصاویر برای صندلی ماساژور آرونت مدل RT-6910S

 خرید اینترنتی با تخفیف ویژه صندلی ماساژور آرونت مدل RT-6910S
 خرید اینترنتی با تخفیف ویژه صندلی ماساژور آرونت مدل RT-6910S
 خرید اینترنتی با تخفیف ویژه صندلی ماساژور آرونت مدل RT-6910S

برچسب های لازم برای صندلی ماساژور آرونت مدل RT-6910S

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه صندلی ماساژور آرونت مدل RT-6910S | خرید اینترنتی صندلی ماساژور آرونت مدل RT-6910S | مشخصات و قیمت صندلی ماساژور آرونت مدل RT-6910S |

آموزش طراحی سایت