ربات سرخطی بورس

نقد و بررسی پودر ماشین لباسشویی تاژ مدل 5Enzymes بسته 500 گرمی

پودر ماشین لباسشویی تاژ مدل 5Enzymes بسته 500 گرمی

محصول مورد نظر شما یعنی پودر ماشین لباسشویی تاژ مدل 5Enzymes بسته 500 گرمی در برند شوینده لباس می باشد که شما برای خرید اینترنتی این محصول میتونید با مطالعه جزئیات و ویژگی ها و دیدن تصاویر این محصول رو خریداری کنید .

یکی از شوینده‌های لباس برند «تاژ» (Tage)، پودر ماشین لباسشویی «5 آنزیم» (5 Enzymes ) آن است. این محصول در بسته‌بندی با وزن 500 گرم عرضه شده و کیفیت بالایی دارد. این پودر اثر لکه‌بری بسیار خوبی نسبت به دیگر پودرها دارد. برای از بین بردن اثر لکه‌های حاصل از چربی، خون و دیگر لکه‌های مقاوم، کافیست تا لباس را به آنزیم‌های فعال این پودر بسپارید. این پودر اثر لکه‌بری و تمیز کنندگی خود را چه در آب گرم و چه در آب سرد اعمال خواهد کرد. مزیت استفاده از پودر 5 آنزیم تاژ این است که دیگر نیازی به بالاترین دور و زمان لباسشویی نیست؛ بلکه در کوتاه‌ترین زمان قابل تنظیم هم تاثیر خود را خواهد گذاشت. تاژ محصولات متنوعی را عرضه کرده که هر کدام کیفیتی قابل توجه دارند. این برند با تعهد به برآوردن بیشترین میزان رضایت مشتری، محصولات متنوع و با کیفیتی را عرضه کرده است. تاژ با در نظر گرفتن معیارهای مهم در شستشوی هر نوع لباس، شوینده‌های مختلفی را در اختیار مصرف کننده قرار داده است. پودر تاژ بدون آسیب به بافت پارچه‌ها و حفظ کیفیت آن‌ها، لباس‌ها را تمیز و لکه‌زدایی می‌کند.

ربات سرخطی بورس

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه پودر ماشین لباسشویی تاژ مدل 5Enzymes بسته 500 گرمی


ویژگی و مشخصات پودر ماشین لباسشویی تاژ مدل 5Enzymes بسته 500 گرمی

تصاویر برای پودر ماشین لباسشویی تاژ مدل 5Enzymes بسته 500 گرمی

 خرید اینترنتی با تخفیف ویژه پودر ماشین لباسشویی تاژ مدل 5Enzymes بسته 500 گرمی
 خرید اینترنتی با تخفیف ویژه پودر ماشین لباسشویی تاژ مدل 5Enzymes بسته 500 گرمی

برچسب های لازم برای پودر ماشین لباسشویی تاژ مدل 5Enzymes بسته 500 گرمی

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه پودر ماشین لباسشویی تاژ مدل 5Enzymes بسته 500 گرمی | خرید اینترنتی پودر ماشین لباسشویی تاژ مدل 5Enzymes بسته 500 گرمی | مشخصات و قیمت پودر ماشین لباسشویی تاژ مدل 5Enzymes بسته 500 گرمی |

آموزش طراحی سایت