ربات سرخطی بورس

نقد و بررسی کتاب آقای دوشاخه اثر جمعی از نویسندگان انتشارات ایده‌پردازان جوان

کتاب آقای دوشاخه اثر جمعی از نویسندگان انتشارات ایده‌پردازان جوان

محصول مورد نظر شما یعنی کتاب آقای دوشاخه اثر جمعی از نویسندگان انتشارات ایده‌پردازان جوان در برند کتاب کودک و نوجوان می باشد که شما برای خرید اینترنتی این محصول میتونید با مطالعه جزئیات و ویژگی ها و دیدن تصاویر این محصول رو خریداری کنید .

کتاب «آقای دوشاخه (آموزش ایمنی کار با الکتریسیته برای کودکان)» به منظور کمک به کاهش آسیب‌های جسمی، پیش‌گیری از خطرهای احتمالی و مرگ ناشی از حوادث الکتریکی تالیف شده است. این کتاب که به صورت تصویری برای کودکان نوشته شده است، سعی دارد تا با افزایش میزان دقت و هوشیاری نوآموزان، آن‌ها را نسبت به رویدادهایی علمی اطراف‌شان آگاه کند تا به درستی خطرات را بشناسند و موارد ایمنی را در زندگی خود رعایت نمایند. یادگیری مفاهیم موجود در این کتاب نیازمند آن است که والدین یا مربیان برای توضیح مفاهیم پایه‌ی ایمنی در کنار کودکان قرار گیرند. چنانچه برای بررسی مفاهیم این کتاب وقت بگذارید، می‌توانید آگاهی خود و فرزندتان را در خصوص ایمنی الکتریکی ارتقا دهید. برای اطمینان از هدایتِ صحیح نوآموزان، پاسخِ سوال‌ها به‌صورت آینه‌وار در پایین هر برگه آمده است. نوآموزان پس از مطالعه‌ی این کتاب می‌آموزند که پیش از آن که دوشاخه را به برق وصل کنند، باید موارد ایمنی الکتریکی را به یاد داشته باشند.

ربات سرخطی بورس

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه کتاب آقای دوشاخه اثر جمعی از نویسندگان انتشارات ایده‌پردازان جوان


ویژگی و مشخصات کتاب آقای دوشاخه اثر جمعی از نویسندگان انتشارات ایده‌پردازان جوان

تصاویر برای کتاب آقای دوشاخه اثر جمعی از نویسندگان انتشارات ایده‌پردازان جوان

 خرید اینترنتی با تخفیف ویژه کتاب آقای دوشاخه اثر جمعی از نویسندگان انتشارات ایده‌پردازان جوان

برچسب های لازم برای کتاب آقای دوشاخه اثر جمعی از نویسندگان انتشارات ایده‌پردازان جوان

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه کتاب آقای دوشاخه اثر جمعی از نویسندگان انتشارات ایده‌پردازان جوان | خرید اینترنتی کتاب آقای دوشاخه اثر جمعی از نویسندگان انتشارات ایده‌پردازان جوان | مشخصات و قیمت کتاب آقای دوشاخه اثر جمعی از نویسندگان انتشارات ایده‌پردازان جوان |

آموزش طراحی سایت