ربات سرخطی بورس

نقد و بررسی کاور وریا مدل Pouch مناسب برای آیپد مینی - طرح 1

کاور وریا مدل Pouch مناسب برای آیپد مینی - طرح 1

محصول مورد نظر شما یعنی کاور وریا مدل Pouch مناسب برای آیپد مینی - طرح 1 در برند کیف و کاور تبلت می باشد که شما برای خرید اینترنتی این محصول میتونید با مطالعه جزئیات و ویژگی ها و دیدن تصاویر این محصول رو خریداری کنید .

با مدل «Pouch» از سری کاورهای «وریا» بدنه‌ی آیپد مینی خود را در برابر خط‌وخش و ضربه‌های نه‌چندان سخت به خوبی محافظت کنید. در این کاور یک محفظه‌ی اصلی برای نگهداری از آیپد مینی وجود دارد. این محفظه با استفاده از پوشش نرم داخلی پوشانده شده تا از ایجاد شدن خط‌وخش روی بدنه دستگاه جلوگیری کرده و از آن محافظت کند. این محفظه با استفاده از یک درپوش باز و بسته می‌شود. درپوش موجود در این مدل از کاورهای وریا با استفاده از دو قفل مغناطیسی باز و بسته می‌شود. این قفل‌ها زیر لایه‌ای نازک پنهان شده‌اند و زمانی که درپوش کاور را باز می‌کنید، دیده نمی‌شوند.

توجه داشته باشید که در این کاور هیچ بند رودوشی یا دسته‌ای وجود ندارد. بنابراین می‌توانید این کاور را به سادگی داخل کیف یا کوله‌پشتی خود قرار داده و همراه با خود حمل کنید. همچنین این امکان برای شما وجود دارد که کاور را در دست‌تان نگه داشته و آن را با خود جابه‌جا کنید. این مدل از محصولات وریا با استفاده از چرم ساخته شده و ظاهری کلاسیک دارد. شرکت تولید کننده این کاور را با دو رنگ متفاوت قهوه‌ای تیره و قهوه‌ای روشن طراحی کرده تا کاربران براساس سلیقه و نیاز خود یکی از آن‌ها را انتخاب کنند. در زمان استفاده از این کاور تمام قسمت‌های آیپد مینی به خوبی پوشانده خواهد شد. این پوشش باعث می‌شود دستگاه در برابر خط‌وخش محافظت شود. همچنین این کاور در برابر ضربه‌های نه‌چندان سخت هم مقاومت دارد و از دستگاه در برابر آسیب‌های احتمالی که ممکن است از طریق ضربه به آن وارد شود، محافظت خواهد کرد.

ربات سرخطی بورس

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه کاور وریا مدل Pouch مناسب برای آیپد مینی - طرح 1


ویژگی و مشخصات کاور وریا مدل Pouch مناسب برای آیپد مینی - طرح 1

تصاویر برای کاور وریا مدل Pouch مناسب برای آیپد مینی - طرح 1

 خرید اینترنتی با تخفیف ویژه کاور وریا مدل Pouch مناسب برای آیپد مینی - طرح 1
 خرید اینترنتی با تخفیف ویژه کاور وریا مدل Pouch مناسب برای آیپد مینی - طرح 1

برچسب های لازم برای کاور وریا مدل Pouch مناسب برای آیپد مینی - طرح 1

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه کاور وریا مدل Pouch مناسب برای آیپد مینی - طرح 1 | خرید اینترنتی کاور وریا مدل Pouch مناسب برای آیپد مینی - طرح 1 | مشخصات و قیمت کاور وریا مدل Pouch مناسب برای آیپد مینی - طرح 1 |

آموزش طراحی سایت