ربات سرخطی بورس

نقد و بررسی کارت شبکه‌ی بی‌سیم توتولینک مدل N150UH

کارت شبکه‌ی بی‌سیم توتولینک مدل N150UH

محصول مورد نظر شما یعنی کارت شبکه‌ی بی‌سیم توتولینک مدل N150UH در برند کارت شبکه می باشد که شما برای خرید اینترنتی این محصول میتونید با مطالعه جزئیات و ویژگی ها و دیدن تصاویر این محصول رو خریداری کنید .

محصولی که در پیش رو دارید، کارت شبکه‌ای از نوع بی‌سیم است که از طریق درگاه USB به رایانه متصل می‌شود و اتصالی فوق‌العاده را برای WIFI به ارمغان می‌آورد. این کارت شبکه که به یک آنتن خارجی جداشدنی با قدرت دریافت سیگنال 4dBi مجهز شده است، می‌تواند اتصالی برابر با سرعت 150Mbps را پشتیبانی کند که برای کاربردهای خانگی بسیار مناسب است. از این دستگاه می‌توانید برای کامپیوترهای رومیزی قدیمی خود که کارت شبکه‌ی WiFi ندارند استفاده کنید. این دستگاه از WPS یا همان نصب آسان و ایمن Wifi پشتیبانی می‌کند که با استفاده از آن به‌راحتی می‌توانید به شبکه‌ی بی‌سیم خاگی خود متصل شوید. طراحی این محصول قابلیت‌های بی‌سیم کامپیوتر شما را تا حد بسیار زیادی افزایش خواهد داد. آنتن متصل به این کارت شبکه را هم می‌توانید برای دریافت سیگنال بهتر در جهت‌های مختلف بچرخانید. این کارت شبکه از پروتکل‌های امنیتی WEP, WPA/WPA2 and WPA-PSK/WPA2-PSK پشتیبانی می‌کند.

 

ربات سرخطی بورس

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه کارت شبکه‌ی بی‌سیم توتولینک مدل N150UH


ویژگی و مشخصات کارت شبکه‌ی بی‌سیم توتولینک مدل N150UH

تصاویر برای کارت شبکه‌ی بی‌سیم توتولینک مدل N150UH

 خرید اینترنتی با تخفیف ویژه کارت شبکه‌ی بی‌سیم توتولینک مدل N150UH

برچسب های لازم برای کارت شبکه‌ی بی‌سیم توتولینک مدل N150UH

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه کارت شبکه‌ی بی‌سیم توتولینک مدل N150UH | خرید اینترنتی کارت شبکه‌ی بی‌سیم توتولینک مدل N150UH | مشخصات و قیمت کارت شبکه‌ی بی‌سیم توتولینک مدل N150UH |

آموزش طراحی سایت