ربات سرخطی بورس

نقد و بررسی ادو تویلت مردانه زیر مدل Ikon Pure حجم 125 میلی لیتر

ادو تویلت مردانه زیر مدل Ikon Pure حجم 125 میلی لیتر

محصول مورد نظر شما یعنی ادو تویلت مردانه زیر مدل Ikon Pure حجم 125 میلی لیتر در برند عطر و ادوکلن می باشد که شما برای خرید اینترنتی این محصول میتونید با مطالعه جزئیات و ویژگی ها و دیدن تصاویر این محصول رو خریداری کنید .

عطرهای آمریکایی «زیر» (Zirh) همیشه از کیفیت بالایی برخوردار بوده و هستند. یکی از بهترین عطرهای مردانه‌ی زیر در سال 2012 به بازار معرفی شده است. این ادو تویلت «آیکان پیور» (Ikon Pure) نام دارد. آیکان پیور بوی خنکی دارد و برای استفاده در تمامی طول سال به‌ویژه فصول بهار و تابستان پیشنهاد می‌شود. بطری این عطر، بسیار شیک و ساده ساخته شده است. روی بطری آن، نشان زیر آیکان و عنوان پیور دیده می‌شود. مایع درون بطری به رنگ سبز روشن بوده و به‌خوبی از روی شیشه‌ی شفاف آن دیده می‌شود. درپوش بطری رنگی براق و نقره‌ای دارد و به‌خوبی روی شیشه سوار شده است. پس از اسپری‌کردن زیر آیکان پیور روی پوست و محل نبضتان متوجه بوی هل، زنجبیل، لیمو، گلابی و گل داوانا خواهید شد. این نت‌های تند و شیرین هیجان و طراوت را به شما منتقل می‌کنند. پس از مدتی طولانی، این نت‌های آغازی جای خود را به نت‌های میانی خواهد داد. نت‌های میانی از ترکیب دارچین، ریشه‌ی زنبق، گل لادن و زنبق ساخته شده‌اند. بوی این ترکیب تند و گلی، انرژی مثبت و نشاط بالایی را در شما ایجاد می‌کند. در ادامه و با گذشت مدت‌زمانی طولانی، نت‌های پایانی از راه رسیده و جای نت‌های میانی را می‌گیرند. این نت‌ها از کندر، چوب سدر، عنبر، گیاه پاتچولی و علف وتیور ساخته شده‌اند. بوی این عناصر، آرامش و اعتمادبه‌نفس را به شما منتقل می‌کند. خرید عطر زیر آیکان پیور با توجه به بوی تند و خنک، حجم 125 میلی‌لیتری، بطری زیبا و خوش‌دست و ماندگاری بالایش برای شما و کسی که این عطر را از شما هدیه می‌گیرد، بسیار به‌یادماندنی خواهد بود.

ربات سرخطی بورس

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه ادو تویلت مردانه زیر مدل Ikon Pure حجم 125 میلی لیتر


ویژگی و مشخصات ادو تویلت مردانه زیر مدل Ikon Pure حجم 125 میلی لیتر

تصاویر برای ادو تویلت مردانه زیر مدل Ikon Pure حجم 125 میلی لیتر

 خرید اینترنتی با تخفیف ویژه ادو تویلت مردانه زیر مدل Ikon Pure حجم 125 میلی لیتر
 خرید اینترنتی با تخفیف ویژه ادو تویلت مردانه زیر مدل Ikon Pure حجم 125 میلی لیتر

برچسب های لازم برای ادو تویلت مردانه زیر مدل Ikon Pure حجم 125 میلی لیتر

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه ادو تویلت مردانه زیر مدل Ikon Pure حجم 125 میلی لیتر | خرید اینترنتی ادو تویلت مردانه زیر مدل Ikon Pure حجم 125 میلی لیتر | مشخصات و قیمت ادو تویلت مردانه زیر مدل Ikon Pure حجم 125 میلی لیتر |

آموزش طراحی سایت