ربات سرخطی بورس

نقد و بررسی ساعت مچی عقربه‌ ای مردانه کاندینو مدل C4487/3

ساعت مچی عقربه‌ ای مردانه کاندینو مدل C4487/3

محصول مورد نظر شما یعنی ساعت مچی عقربه‌ ای مردانه کاندینو مدل C4487/3 در برند ساعت عقربه ای مردانه می باشد که شما برای خرید اینترنتی این محصول میتونید با مطالعه جزئیات و ویژگی ها و دیدن تصاویر این محصول رو خریداری کنید .

استفاده از صفحه‌ی سیاه رنگ در میانه‌ی قاب نقره‌ای صیقل خورده از طرح‌هایی است که این روزها طراحان ساعت علاقه‌ی خاصی به آن نشان می‌دهند و اتفاقا از اقبال خوبی از سوی طرفداران ساعت‌های مچی کلاسیک نیز برخوردار شده است. ساعت‌هایی که مثل یک جواهر سیاه روی دست کاربر خود می‌درخشند و خودنمایی می‌کنند. ساعت مچی عقربه‌ ای مردانه کاندینو مدل C4487/3 یک ساعت با این ترکیب رنگ است که از ظرافتی مثال زدنی برخوردار شده و در گروه ساعت‌های لوکس قرار می‌گیرد. بدنه‌ی این ساعت از استیل مقاوم به رنگ نقره‌ای ساخته شده که در عین ظرافت از استحکام بالایی برخوردار است. چرم لطیف و مرغوب طرح‌دار به رنگ سیاه این ساعت را  به دست کاربر می‌بندد که ترکیب رنگ آن با بدنه نقره‌ای و صفحه‌ی سیاه ساعت ظاهری جالب توجه ایجاد کرده است. عقربه‌ها و صفحه‌ی این ساعت با شیشه‌ای از جنس یاقوت مصنوعی (سافایر) محافظت می‌شود که در کنار استیل سازنده‌ی بدنه مجموعه‌ای مقاوم در برابر صدمات احتمالی تشکیل داده است.  استفاده از خطوط کوچک نقره‌ای به جای اعداد نشان‌گر زمان صورت زیبایی به آن داده و استفاده از دو عقربه‌ی نیزه‌ای شکل به زیبایی آن افزوده است. این ساعت در عین ظرافت از استحکام بالایی برخوردار بوده و تا عمق ۵۰ متری از سطح آب نسبت به نفوذ رطوبت مقاوم است. قطر ۳۸ میلی‌متری صفحه ی این ساعت زیبا از C4487/3 ساعتی مناسب برای دست‌ آقایان می‌سازد. روی صفحه این ساعت کلاسیک یک تقویم نیز تعبیه شده که تاریخ را به صورت شماره روز ماه به کاربر نشان می‌دهد. کوارتز تکنولوژی استفاده شده برای موتور این ساعت است و انرژی مورد نیاز عقربه‌ها توسط یک باتری تامین می‌شود.  شرکت ساعت سازی کاندینو در سال 1947 به وسیله‌ی آدولف فلوری هاگ در شهر هربتسویل در کشور سوییس تأسیس و کمتر از 7 سال پس از تأسیس، در سال 1956 تبدیل به یک کارخانه با 80 کارمند شد. از آن سال تا کنون کاندینو به عنوان یکی از پیشرو ترین کارخانه‌های ساعت سازی سوییسی در دنیا شناخته شده است. کارخانه‌ای که علاوه بر ساخت ساعت‌های لوکس و با کیفیت، به همکاری با برندهای دیگر و مشارکت در رقابت‌های ورزشی مانند مسابقات اتومبیل‌رانی فرمول1 شرکت دارد. در سال 2002 ساعت سوییسی کاندینو به گروه سا فستینا لوتوس ملحق شد تا در کنار برندهای مشهور و مطرحی چون فستینا، لوتوس، جگوار و رودانیا همچنان ساعت سازی سوییس را بر قله‌ی این صنعت نگاه دارند.

ربات سرخطی بورس

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه ساعت مچی عقربه‌ ای مردانه کاندینو مدل C4487/3


ویژگی و مشخصات ساعت مچی عقربه‌ ای مردانه کاندینو مدل C4487/3

تصاویر برای ساعت مچی عقربه‌ ای مردانه کاندینو مدل C4487/3

برچسب های لازم برای ساعت مچی عقربه‌ ای مردانه کاندینو مدل C4487/3

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه ساعت مچی عقربه‌ ای مردانه کاندینو مدل C4487/3 | خرید اینترنتی ساعت مچی عقربه‌ ای مردانه کاندینو مدل C4487/3 | مشخصات و قیمت ساعت مچی عقربه‌ ای مردانه کاندینو مدل C4487/3 |

آموزش طراحی سایت