ربات سرخطی بورس

نقد و بررسی اسکنر قابل حمل اسکن زی BQS050B

اسکنر قابل حمل اسکن زی BQS050B

محصول مورد نظر شما یعنی اسکنر قابل حمل اسکن زی BQS050B در برند اسکنر می باشد که شما برای خرید اینترنتی این محصول میتونید با مطالعه جزئیات و ویژگی ها و دیدن تصاویر این محصول رو خریداری کنید .

محصولی که در پیش‌رو دارید اسکنری قابل‌حمل است. اسکنرهای قابل‌حمل است. اسکنرهای قابل‌حمل برخلاف انواع دیگر وزن سبکی داشته و به‌راحتی قابل‌حمل هستند. این دستگاه از تکنولوژی CIS برای اسکن استفاده می‌کند. در این تکنولوژی از LED های قرمز، سبز و آبی برای تولید نور سفید استفاده می‌کنند که در فاصله‌ی بسیار کمی از کاغذ مورد اسکن قرار می‌گیرند. کیفیت اسکن این تکنولوژی در مقایسه با اسکن CCD همواره موردبحث بوده است که در آن CCD برتری کوچکی نسبت به CIS دارد؛ اما اسکنرهای CIS جدید کیفیت بسیار خوبی را ارائه می‌دهند. یکی از معایب CIS محدوده Focus ضعیف است که اسکن قسمت‌های میانی صفحات را در کتاب‌های ضخیم مشکل می‌سازد؛ اما از سوی دیگر به دلیل قرارگیری منبع نور، سنسور و لنز در یک هد اسکن واحد، تکنولوژی CIS بسیار جمع‌وجورتر بوده و به نیروی کمتری نیاز دارد که البته این موضوع می‌تواند سبب نویز شود.

ربات سرخطی بورس

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه اسکنر قابل حمل اسکن زی BQS050B


ویژگی و مشخصات اسکنر قابل حمل اسکن زی BQS050B

تصاویر برای اسکنر قابل حمل اسکن زی BQS050B

برچسب های لازم برای اسکنر قابل حمل اسکن زی BQS050B

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه اسکنر قابل حمل اسکن زی BQS050B | خرید اینترنتی اسکنر قابل حمل اسکن زی BQS050B | مشخصات و قیمت اسکنر قابل حمل اسکن زی BQS050B |

آموزش طراحی سایت