ربات سرخطی بورس

نقد و بررسی اسکنر قابل حمل اسکن زی مدل BQS040B

اسکنر قابل حمل اسکن زی مدل BQS040B

محصول مورد نظر شما یعنی اسکنر قابل حمل اسکن زی مدل BQS040B در برند اسکنر می باشد که شما برای خرید اینترنتی این محصول میتونید با مطالعه جزئیات و ویژگی ها و دیدن تصاویر این محصول رو خریداری کنید .

دستگاه «BQS040B» اسکنری با طراحی پیشرفته و فوق باریک است که دستگاهی قوی را در دستان شما قرار می‌دهد. این اسکنر جیبی کوچک با تکنولوژی بلوتوث بهترین انتخاب شما برای اسکن اسناد است. می‌توانید از این اسکنر در هرجایی بدون استفاده از کامپیوتر تا اندازه‌ی «A4» استفاده کنید. برای این منظور تنها کافی است اسکنر را بر روی سطح اسناد، کتاب، عکس و یا هر سطح صاف دیگری بکشید و تصویر اسکن شده را با کیفیتی بالا داشته باشید. صفحه نمایش LCD این اجازه را به شما می‌دهد تا تنظیمات «JPG/PDF» را به همراه تنظیمات وضوح تصویر «300/600 dpi» را انجام دهید. بعد از اسکن سند مورد نظر، اطلاعات به صورت اتوماتیک بر روی کارت «Micro SD» ذخیره می‌شوند ویا می‌توانید از طریق USB یا بلوتوث فایل‌ها را به یارانه خود منتقل کنید. این اسکنر با سیستم‌های عامل ویندوز و مکینتاش سازگار است و نیازی به نرم‌افزار خاص دیگری نیست.

ربات سرخطی بورس

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه اسکنر قابل حمل اسکن زی مدل BQS040B


ویژگی و مشخصات اسکنر قابل حمل اسکن زی مدل BQS040B

تصاویر برای اسکنر قابل حمل اسکن زی مدل BQS040B

 خرید اینترنتی با تخفیف ویژه اسکنر قابل حمل اسکن زی مدل BQS040B

برچسب های لازم برای اسکنر قابل حمل اسکن زی مدل BQS040B

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه اسکنر قابل حمل اسکن زی مدل BQS040B | خرید اینترنتی اسکنر قابل حمل اسکن زی مدل BQS040B | مشخصات و قیمت اسکنر قابل حمل اسکن زی مدل BQS040B |

آموزش طراحی سایت