ربات سرخطی بورس

نقد و بررسی اسکنر قابل حمل اسکن زی مدل BQS030

اسکنر قابل حمل اسکن زی مدل BQS030

محصول مورد نظر شما یعنی اسکنر قابل حمل اسکن زی مدل BQS030 در برند اسکنر می باشد که شما برای خرید اینترنتی این محصول میتونید با مطالعه جزئیات و ویژگی ها و دیدن تصاویر این محصول رو خریداری کنید .

اسکنر «BQS030» یکی از مدل‌های پیشگام در عرصه‌ی اسکنرهای قابل حمل با ظاهری کلاسیک است. می‌توانید از این اسکنر در هرجایی بدون استفاده از کامپیوتر تا اندازه‌ی «A4» استفاده کنید. برای این منظور تنها کافی است اسکنر را بر روی سطح اسناد، کتاب، عکس و یا هر سطح صاف دیگری بکشید و تصویر اسکن شده را با کیفیتی بالا داشته باشید. صفحه نمایش LCD این اجازه را به شما می‌دهد تا تنظیمات «JPG/PDF» را به همراه تنظیمات وضوح تصویر «300/600/900 dpi» را انجام دهید. همچنین در این مدل این می‌توانید حالت اسکن را بین رنگی و سیاه و سفید انتخاب کنید. بعد از اسکن سند مورد نظر، اطلاعات به صورت اتوماتیک بر روی کارت «Micro SD» ذخیره می‌شوند ویا می‌توانید از طریق USB فایل‌ها را به یارانه خود منتقل کنید. این اسکنر با سیستم‌های عامل ویندوز و مکینتاش سازگار است و نیازی به نرم‌افزار خاص دیگری نیست.

ربات سرخطی بورس

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه اسکنر قابل حمل اسکن زی مدل BQS030


ویژگی و مشخصات اسکنر قابل حمل اسکن زی مدل BQS030

تصاویر برای اسکنر قابل حمل اسکن زی مدل BQS030

 خرید اینترنتی با تخفیف ویژه اسکنر قابل حمل اسکن زی مدل BQS030
 خرید اینترنتی با تخفیف ویژه اسکنر قابل حمل اسکن زی مدل BQS030

برچسب های لازم برای اسکنر قابل حمل اسکن زی مدل BQS030

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه اسکنر قابل حمل اسکن زی مدل BQS030 | خرید اینترنتی اسکنر قابل حمل اسکن زی مدل BQS030 | مشخصات و قیمت اسکنر قابل حمل اسکن زی مدل BQS030 |

آموزش طراحی سایت